Ginga eijú densecu - Season 3 (1994) (seria)
Scenariusz:
Kawanaka ShimaoZdjęcia:
岡崎英夫Muzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Kei Tomiyama, Keaton Yamada, Kazuhiko Inoue, Taimei Suzuki, Yoshiko Sakakibara, Kei'ichi Noda, Kōzō Shioya, Nozomu Sasaki, Takeshi Aono, Toshio Furukawa, Michio Hazama, Gorō Naya, Tōru Furuya (więcej)Obsada
Kei Tomiyama
Chiny
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Dookoła świata z Willim Fogiem (1983) (serial)
Keaton Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Taimei Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yoshiko Sakakibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial) - narrator
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Kei'ichi Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kōzō Shioya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Nozomu Sasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Takeshi Aono
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Toshio Furukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Michio Hazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Monster (2004) (serial)
Gorō Naya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Monster (2004) (serial)
Tōru Furuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
GTO (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yuri Amano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hironori Miyata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Shūsei Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Yoshiko Matsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Jūrōta Kosugi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Kotono Mitsuishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)