Ginga eijú densecu - Season 1 (1988) (seria)
Reżyseria:
Noboru IshiguroScenariusz:
Yūho HanazonoZdjęcia:
Kin'ichi IshikawaMuzyka:
Shinsuke KazadoObsada:
Ryō Horikawa, 岡部政明, Katsunosuke Hori, Takaya Hashi, Kei'ichi Noda, Tesshō Genda, Norio Wakamoto, Kaneto Shiozawa, Masashi Hironaka, Shūichi Ikeda, Katsuji Mori, Hiroko Emori, Seizō Katō, Mine Eken (więcej)Obsada
Ryō Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
岡部政明
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šin Lupin sansei (1977) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Katsunosuke Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kei'ichi Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Tesshō Genda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Norio Wakamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Kaneto Shiozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Masashi Hironaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Shūichi Ikeda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Monster (2004) (serial)
Katsuji Mori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Hiroko Emori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Seizō Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šigurui (2007) (serial)
Mine Eken
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Alps no šódžo Heidi (1974) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Ryōichi Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Masaaki Ôkura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Masato Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
Shunsuke Takamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Yūsaku Yara (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial) - aktor, narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)