Obsada
Janina Flieger
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Ivonne Schönherr
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Die Kommissarin (1994) (serial)
Rebecca Immanuel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Eifelpraxis (2016) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Petra Kelling
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Anja Knauer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Sygnał (2024) (serial)
Die Inselärztin (2018) (serial)
Walter Giller
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Oliver Boysen
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ein starkes Team (1994) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Diana Körner
Najlepsze seriale:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Rhea Harder
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Natalie O'Hara
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Unsere Farm in Irland (2007) (serial)
Daniela Ziegler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Stacja Berlin (2016) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Alles außer Mord! (1994) (serial)
Gerhard Olschewski
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Markus Majowski
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Monika Baumgartner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Udo Kroschwald
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Stacja Berlin (2016) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Arme Millionäre (2005) (serial)
Edda Leesch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Martin Halm
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Olivia Pascal
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die Kinderklinik (1993) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Susanne Lüning
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Camilla Renschke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)