Muzyka:
Jun`ichi IgarashiObsada:
Yumiko Kobayashi, Fumie Mizusawa, Kôzô Mito, Yūki Wakai, Ryūzō Ishino, Misako Tomioka, Masayoshi Sugawara, Miyu Matsuki, Setsuji Sato, Karin Nanami (więcej)Serie(3) / Odcinki(151)
-
Season 1 (2014) - 49 odcinków
-
Revolution (2015) - 51 odcinków
-
Revolution Final (2016) - 51 odcinków
Obsada
Minami Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Hana Satou
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Kousuke Takeuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Golden Kamuy (2018) (serial)
Kateikjó Hitman Reborn! (2006) (serial)
Tennis no ódži-sama (2001) (serial)
Ryouhei Arai
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
No Game, No Life (2014) (serial)
Shin Aomori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Toshihiko Shimizu
Japonia
Yuuka Nakatsukasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Ballroom e jókoso (2017) (serial)
Genšiken 2 (2007) (serial)
Atsushi Kōsaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Seišun buta jaró wa Bunny Girl-senpai no jume o minai (2018) (serial)
Eiji Itô
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Hayato Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Cyberpunk: Edgerunners (2022) (serial)
田所陽向
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Hiroki Yasumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Isamu Yūsen
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Katsuya Shiga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Keiji Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Kenji Nomura
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kōki Uchiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kōzō Shioya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)