Final Fantasy: Unlimited
Japonia,
2001, 24 min
Scenariusz:
Atsuhiro TomiokaObsada:
Haruko Momoi, Nobutoshi Kanna, Kyoko Hikami, Yuka Imai, Akiko Yajima, Kikuko Inoue, Kana Ueda, Akira Ishida, Kōji Ishii, Hōko Kuwashima, Daisuke Gōri, 田中大文, Kanako Tateno, Kanji Suzumori (więcej)Obsada
Haruko Momoi
Japonia
Najlepsze seriale:
Steins;Gate (2011) (serial)
Genšiken (2004) (serial)
Mósó dairinin (2004) (serial)
Nobutoshi Kanna
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Kyoko Hikami
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Yuka Imai
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši (2005) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Akiko Yajima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Kikuko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kana Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Hōko Kuwashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Daisuke Gōri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
田中大文
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kanako Tateno
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ergo Proxy (2006) (serial)
Kanon (2002) (serial)
Kanji Suzumori
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Keiichirou Yamamoto
Japonia
Mika Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Kiddy Grade (2002) (serial)
Final Fantasy: Unlimited (2001) (serial)
Takurō Takasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Inujaša (2000) (serial)
Final Fantasy: Unlimited (2001) (serial)