Tósóčú: Great Mission
Scenariusz:
Shinzō FujitaMuzyka:
Koutarou NakagawaObsada:
Ryōtarō Okiayu, Marina Inoue, Yumiko Kobayashi, Shōtarō Morikubo, Akira Ishida, Ami Matsushima, Atsuki Tani, Daisuke Kishio, Katsuhisa Hōki, Katsuya Morita, Misaki Watada, Ryohei Kitsunai (więcej)Obsada
Ryōtarō Okiayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Marina Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial) - aktor, narrator
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Shōtarō Morikubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Ami Matsushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Fruits Basket (2019) (serial)
Tonikaku Kawaii (2020) (serial)
Kakušigoto (2020) (serial)
Atsuki Tani
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Great Pretender (2020) (serial)
Daisuke Kishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dungeon meši (2024) (serial)
Katsuhisa Hōki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Misaki Watada
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Ryohei Kitsunai
Japonia
Najlepsze seriale:
Akuma Kun (2023) (serial)
Takashi Matsuyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Takeshi Kusao
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Tarô Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Punch Man (2015) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Yūdai Mino
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Shangri-La Frontier: Kusogee Hunter, Kamige ni Idoman to Su (2023) (serial)
Boku no kokoro no jabai jacu (2023) (serial)
Yûga Satô
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Mark Okita (narrator)
Australia
Najlepsze seriale:
Scott Pilgrim zaskakuje (2023) (serial)
Himóto! Umaru-čan (2015) (serial)
Tiger & Bunny (2011) (serial)