Pokémon: Horyzonty – Seria
Twórcy:
Satoshi TajiriReżyseria:
傳沙織Scenariusz:
永川成基Zdjęcia:
Hiromichi SuzukiMuzyka:
コーニッシュObsada:
Minori Suzuki, Yuka Terasaki, Taku Yashiro, Ikue Ōtani, Megumi Hayashibara, Daiki Yamashita, Ayane Sakura, Kenta Miyake, Yoshino Aoyama, Daisuke Namikawa, Shun Horie, Makoto Furukawa (więcej)Opisy(1)
A visit to the Wild Area turns into a curry-making adventure for the Rising Volt Tacklers! (Netflix)
Obsada
Minori Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Pluto (2023) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Honzuki no gekokudžó: Šišo ni naru tame ni wa šudan o erande iraremasen (2019) (serial)
Yuka Terasaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Taku Yashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Chainsaw Man (2022) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Daiki Yamashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Ayane Sakura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oshi no Ko (2023) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Kenta Miyake
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Yoshino Aoyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Tokidoki Bosotto Russia-go de Dereru Tonari no Alya-san (2024) (serial)
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Daisuke Namikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Shun Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Makoto Furukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hironori Kondou
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yuuki Onodera
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Mimi Maihane
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Kei Shindō
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Overlord (2015) (serial)
Ikkyū Juku
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Arisa Shida
Japonia
Najlepsze seriale:
Dungeon meši (2024) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Júkoku no Moriarty (2020) (serial)
Kousuke Tanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Oshi no Ko (2023) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Tatsuki Kobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Pluto (2023) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)