Wykonawca:
Tereza Kostková (prezenter), Adéla Gondíková (prezenter), Aleš Cibulka (prezenter), Vasil Fridrich (prezenter), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková, Mirai Navrátil (więcej)Występują
David Vávra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mlýny (1994) (nagranie teatralne)
Česká soda (1998)
Dym (1990)
Radek Kašpárek
Czechosłowacja
Zlata Adamovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (film telewizyjny)
Krajina s nábytkem (1986)
Jana Plodková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Němá tajemství (2023)
Butelki zwrotne (2007)
Richard Tesařík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Musimy sobie pomagać (2000)
Tajemství (2007) (nagranie teatralne)
Radek Jaroš
Czechosłowacja
Hana Zagorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (koncert)
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Barbora Poláková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Nevinné lži (2013) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Jan Vlasák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Imrich Bugár
Czechosłowacja
David Koller
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Starci na Chmelnici (2019) (koncert)
Lucie - Černý kočky mokrý žáby (2024) (koncert)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Filip Blažek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lakomec (2003) (film telewizyjny)
Manželka Ronalda Sheldona (2001) (film telewizyjny)
Vojtěch Kotek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vlny (2024)
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Leoš Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Wszystko albo nic (2017)
Jak básníci neztrácejí naději (2004)
Pokáč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Rebelové (2001)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jan Hájek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
Zlatá šedesátá (2015) (nagranie teatralne)
České století (2013) (serial)
Jakub Wehrenberg
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cudowne lata pod psem (1997)
Oběti (1999) (serial)
Hidden in Silence (1996) (film telewizyjny)
Antonín Panenka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sonáta pro zrzku (1980)
Objev na Střapaté hůrce (1962)