Twórcy:
Sylvio TabetMuzyka:
Graeme ColemanObsada:
Daniel Goddard, Jackson Raine, Monika Schnarre, Natalie Jackson Mendoza, Manu Bennett, Steven Grives, Damien Garvey, Keith Hamilton Cobb (więcej)Odcinki(22)
-
The Legend Continues (S01E01)
-
Obsession (S01E02)
-
The Island (S01E03)
-
A Simple Truth (S01E04)
-
Amazons (S01E05)
-
The Demon Curupira (S01E06)
-
The Umpatra (S01E07)
-
The Last Unicorns (S01E08)
-
Circle of Life (S01E09)
-
Riddle of the Nymph (S01E10)
-
Valhalla (S01E11)
-
The Slayer (S01E12)
-
The Minotaur (S01E13)
-
The Guardian (S01E14)
-
The Chameleon (S01E15)
-
A Devil's Deal (S01E16)
-
Tears of the Sea (S01E17)
-
The Burning Forest (S01E18)
-
The Golden Phoenix (S01E19)
-
Gemini (S01E20)
-
Rescue (S01E21)
-
Revelations (S01E22)
Obsada
Daniel Goddard
Australia
Najlepsze seriale:
Detektyw Monk (2002) (serial)
Home and Away (1988) (serial)
BeastMaster (1999) (serial)
Jackson Raine
Australia
Najlepsze seriale:
Patolog (2018) (serial)
Stingers (1998) (serial)
Sea Patrol (2007) (serial)
Monika Schnarre
Kanada
Najlepsze seriale:
Code Name: Eternity (1999) (serial)
Przygody Sindbada żeglarza (1996) (serial)
Night Man (1997) (serial)
Natalie Jackson Mendoza
Hongkong
Najlepsze seriale:
Jack Ryan (2018) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Hotel Babylon (2006) (serial)
Manu Bennett
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Spartakus (2010) (serial)
Amerykański tata (2005) (serial)
Steven Grives
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Captain James Cook (1987) (serial)
Mission: Impossible (1988) (serial)
Tales of the South Seas (1998) (serial)
Damien Garvey
Najlepsze seriale:
Ash kontra martwe zło (2015) (serial)
Underbelly (2008) (serial)
The Artful Dodger (2023) (serial)
Keith Hamilton Cobb
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Wszystkie moje dzieci (1970) (serial)
Bajer z Bel-Air (1990) (serial)
CSI: Kryminalne zagadki Miami (2002) (serial)
Simon Westaway
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Rake (2010) (serial)
Mission: Impossible (1988) (serial)
Brad McMurray
Australia
Najlepsze seriale:
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Owieczki boże (2019) (serial)
Marzenia i koszmary (2006) (serial)
Mungo McKay
Najlepsze seriale:
Young Rock (2021) (serial)
Sea Patrol (2007) (serial)
BeastMaster (1999) (serial)
Holly Brisley
Australia
Najlepsze seriale:
Home and Away (1988) (serial)
BeastMaster (1999) (serial)
All Saints (1998) (serial)
Angie Milliken
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial) - aktor, narrator
Young Rock (2021) (serial)
Gigi Edgley
Australia
Najlepsze seriale:
Konflikt (2017) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Star Trek Continues (2013) (serial)
Simone Kessell
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Hannah Wang
Australia
Najlepsze seriale:
BeastMaster (1999) (serial)
Rene Naufahu
Najlepsze seriale:
SeaChange (1998) (serial)
Tales of the South Seas (1998) (serial)
Always Greener (2001) (serial)
Grace Jones
Jamajka
Najlepsze seriale:
BeastMaster (1999) (serial)
Emilie de Ravin
Australia
Najlepsze seriale:
Dawno, dawno temu (2011) (serial) - aktor, m.a.
Zagubieni (2004) (serial) - aktor, m.a.
Lost: Missing Pieces (2007) (serial)
Jack Heywood
Najlepsze seriale:
Medivac (1996) (serial)
Roar (1997) (serial)
The Lost World (1999) (serial)