Reżyseria:
Karel KachyňaScenariusz:
Ondřej VogeltanzZdjęcia:
Ivan ŠlapetaMuzyka:
Petr HapkaObsada:
Vladimír Javorský, Karel Heřmánek, Jan Vlasák, Josef Carda, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Zuzana Stivínová, Jan Hrušínský, David Matásek, Ivan Pokorný, Zdeněk Maryška, Igor Smržík (więcej)Odcinki(7)
-
Depeše pro Londýn (E01)
-
Nosiči vody (E02)
-
Přívěsek (E03)
-
Náhradní spojení (E04)
-
Na dně (E05)
-
Zrada (E06)
-
Pobožný střelec (E07)
Obsada
Karel Vávrovec
Najlepsze seriale:
Tři králové (1998) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Sabina Králová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři králové (1998) (serial)
Expozitura (2009) (serial)
Powrót Arabeli (1993) (serial)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Jitka Smutná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Martin Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Daniel Rous
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Alena Mihulová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Karel Habart
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Jiří Ployhar ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Valérie Zawadská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Saturnin (1994) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jan Hraběta
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Tatiana Dyková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Michal Dlouhý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Tisícročná včela (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zbyněk Fric
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Ivan Gübel
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Jiří Knot
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Bohumil Klepl
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pavel Chalupa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři králové (1998) (serial)
Přísahám a slibuji (1990) (serial)
Bakaláři 1997 (1997) (serial)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)