Szpital na peryferiach po dwudziestu latach
Reżyseria:
Hynek BočanScenariusz:
Petr ZikmundZdjęcia:
Ivan ŠlapetaMuzyka:
Zdeněk BartákObsada:
Josef Abrhám, Andrea Čunderlíková, Ondřej Brousek, Eliška Balzerová, Tomáš Töpfer, Barbora Hrzánová, Jana Štěpánková, Zuzana Dřízhalová, Iva Janžurová, Josef Dvořák, Saša Rašilov nejml. (więcej)Obsada
Simona Postlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Jaromír Hanzlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Taková normální rodinka (1971) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Byli jednou dva písaři (1972) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Adéla Pristášová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Místo nahoře (2004) (serial)
Špačkovi v síti času (2013) (serial)
Szpital na peryferiach po dwudziestu latach (2003) (serial)
Taťjana Medvecká
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Hana Briešťanská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Hlava Medúzy (2021) (serial)
Hana Čížková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Arabela (1980) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Křeček v noční košili (1987) (serial)
Dana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Kamarádi (1969) (serial)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Dáša Kouřilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Pavlína Mourková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Furia (2016) (serial)
Pavel Nečas
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Eliška Nezvalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Duch (2022) (serial)
Jaroslava Pokorná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Renata Rychlá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Jitka Sedláčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Jana Sováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Jiří Strach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Jana Synková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Saturnin (1994) (serial)
Křeček v noční košili (1987) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)