Digimon Adventure - 02 (2000) (seria)
Reżyseria:
Hiroyuki KakudōScenariusz:
Atsushi MaekawaMuzyka:
Takanori ArisawaObsada:
Megumi Urawa, Kōichi Tōchika, Romi Paku, Rio Natsuki, Reiko Kiuchi, Miwa Matsumoto, Yuka Tokumitsu, Taisuke Yamamoto, Junko Noda, Naozumi Takahashi, Kae Araki, Yūto Kazama, Umi Tenjin (więcej)Obsada
Megumi Urawa
Japonia
Kōichi Tōchika
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Major (2004) (serial)
Romi Paku
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Rio Natsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Fullmetal Panic! (2002) (serial)
Skip Beat! (2008) (serial)
Reiko Kiuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Miwa Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Stowarzyszenie Szaropiórych (2002) (serial)
Yuka Tokumitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Chobits (2002) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Ai tenši densecu Wedding Peach (1995) (serial)
Taisuke Yamamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Major (2004) (serial)
Naruto (2002) (serial)
Junko Noda
Japonia
Najlepsze seriale:
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
GTO (1999) (serial)
Monster (2004) (serial)
Naozumi Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kamikaze kaitó Jeanne (1999) (serial)
Tennis no ódži-sama (2001) (serial)
Toriko (2011) (serial)
Kae Araki
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Yūto Kazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Umi Tenjin
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kamikaze kaitó Jeanne (1999) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Yūko Mizutani
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Toshiko Fujita
Chiny
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Kiyoyuki Yanada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mayumi Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
NANA (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
坂本千夏
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Monster (2004) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Atori Shigematsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Digimon Adventure (1999) (serial)
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
GTO (1999) (serial)