Digimon Adventure - 01 (1999) (seria)
Scenariusz:
まさきひろMuzyka:
Takanori ArisawaObsada:
Yūto Kazama, Umi Tenjin, Yūko Mizutani, Kae Araki, Toshiko Fujita, Jōji Yanami, Junko Takeuchi, Takahiro Sakurai, Kōki Miyata, Mayumi Yamaguchi, Ryūzaburō Ōtomo, Atori Shigematsu (więcej)Obsada
Yūto Kazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Umi Tenjin
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Kamikaze kaitó Jeanne (1999) (serial)
Digimon Adventure (1999) (serial)
Yūko Mizutani
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Kae Araki
Japonia
Najlepsze seriale:
GTO (1999) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Toshiko Fujita
Chiny
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Jōji Yanami
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial) - aktor, narrator
Junko Takeuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kōki Miyata
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Mayumi Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
NANA (2006) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Ryūzaburō Ōtomo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Atori Shigematsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Digimon Adventure (1999) (serial)
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Masami Kikuchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Hiroki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hiroaki Hirata
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
GTO (1999) (serial)
Susumu Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Kentarō Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)