Zdjęcia:
Dan FreeneMuzyka:
Matteo ZingalesObsada:
Celeste Barber, Alexander Hodge, Remy Hii, Lachlan Buchanan, Virginie Laverdure, J.J. Fong, Guy Edmonds, Claire Lovering, Miranda Otto, Rowan Witt (więcej)VOD (1)
Odcinki(8)
-
Carpe Diem (E01)
-
Detoks (E02)
-
Dekonstrukcja kaczki (E03)
-
Prawdziwa Camille (E04)
-
Gabinet luster (E05)
-
Życie i śmierć (E06)
-
Od tyłu (E07)
-
Licz do 10 (E08)
Opisy(1)
Problemy zdrowotne zmuszają krytyczkę kulinarną do przemyślenia swojego imprezowego stylu życia. Postanawia więc prowadzić się zdrowiej - jaką mordęgą by to nie było. (Netflix)
Obsada
Celeste Barber
Australia
Najlepsze seriale:
The Letdown (2017) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Home and Away (1988) (serial)
Alexander Hodge
Australia
Najlepsze seriale:
Współczesna rodzina (2009) (serial)
W potrzebie (2016) (serial)
Niepewne (2016) (serial)
Remy Hii
Australia
Najlepsze seriale:
Arcane (2021) (serial)
Marco Polo (2014) (serial)
Patolog (2018) (serial)
Lachlan Buchanan
Australia
Najlepsze seriale:
Teen Wolf - Nastoletni Wilkołak (2011) (serial)
Castle (2009) (serial)
Słodkie kłamstewka (2010) (serial)
Virginie Laverdure
Najlepsze seriale:
Patolog (2018) (serial)
The Gloaming (2020) (serial)
Nieuchwytni (2019) (serial)
J.J. Fong
Najlepsze seriale:
The Brokenwood Mysteries (2014) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Nowe legendy o Małpim Królu (2018) (serial)
Guy Edmonds
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
The Code (2014) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Claire Lovering
Najlepsze seriale:
The Letdown (2017) (serial)
Wolf Like Me (2022) (serial)
Absolwentki (2023) (serial)
Miranda Otto
Australia
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
The Way We Live Now (2001) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Rowan Witt
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Home and Away (1988) (serial)
Chantelle Jamieson
Najlepsze seriale:
Doctor Doctor (2016) (serial)
Niedaleko pada jabłko (2024) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Genevieve Mooy
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Murder Call (1997) (serial)
Deadline Gallipoli (2015) (serial)
Simone Kessell
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Anthony Phelan
Australia
Najlepsze seriale:
Bitwa o Gallipoli (2015) (serial)
Underbelly (2008) (serial)
Rake (2010) (serial)
Lena Cruz
Najlepsze seriale:
The Letdown (2017) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
All Saints (1998) (serial)
Cariba Heine
Południowa Afryka
Najlepsze seriale:
Pacyfik (2010) (serial)
Akademia tańca (2010) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Sarah Woods
Australia
Najlepsze seriale:
Murder Call (1997) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Sarah Aubrey
Najlepsze seriale:
Murder Call (1997) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Master Raindrop (2008) (serial)
George Houvardas
Najlepsze seriale:
Wellmania (2023) (serial)
Bandyci czasu (2024) (serial)
Aden Young
Kanada