Zdjęcia:
Hiroshi YoshidaMuzyka:
Takeshi SenooObsada:
葉月絵理乃, Chiwa Saito, Ryou Hirohashi, Chinami Nishimura, Tomohisa Asō, Megumi Nasu, Fumie Mizusawa, Sayaka Ōhara, Tomoko Kawakami, Kaori Mizuhashi, 富坂晶 (więcej)Serie(4) / Odcinki(57)
-
The Animation (2005) - 13 odcinków
-
The Natural (2006) - 27 odcinków
-
The Origination (2008) - 14 odcinków
-
The Avvenire (2015) - 3 odcinków
Obsada
Shin'ya Fukumatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Junko Minagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Akemi Okamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Ai Matayoshi
Japonia
Shinji Kawada
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hideki Tasaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Óran kókó host club (2006) (serial)
Ničidžó (2011) (serial)
Kōhei Fukuhara
Japonia
Yōko Asada
Japonia
Najlepsze seriale:
Serial Experiments: Lain (1998) (serial)
Kareši kanodžo no džidžó (1998) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Kōsuke Toriumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Toshihide Tsuchiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Major (2004) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Motomu Kiyokawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hisao Egawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Yoshimasa Hosoya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tôru Nara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Ikuko Tani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Fuyuka Ono
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Major (2004) (serial)
Unshō Ishizuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Minako Ichiki
Japonia
Najlepsze seriale:
Hellsing (2001) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serial)