Reżyseria:
Ján SebechlebskýScenariusz:
Scarlett ČanakyováZdjęcia:
Tomáš StanekObsada:
Daniel Žulčák, Dominika Morávková, Zuzana Mauréry, Martin Šalacha, Matej Landl, Dana Košická, Judit Pecháček, Daniel Fischer, Peter Kočiš, Ady Hajdu, Marta Kondrla, Katarína Krajčovičová (więcej)Odcinki(8)
Obsada
Daniel Žulčák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Kriminálka Staré Mesto (2010) (serial)
Dominika Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čas nádejí (2024) (serial)
Prokurátorka (2023) (serial)
Výnimočná Nikol (2022) (serial)
Zuzana Mauréry
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Martin Šalacha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Delukse (2019) (serial)
Matej Landl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Dana Košická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Judit Pecháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Daniel Fischer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Websterovci (2017) (serial)
Peter Kočiš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tisícročná včela (1983) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Ady Hajdu
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Marta Kondrla
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Katarína Krajčovičová
Słowacja
Najlepsze seriale:
Tatuażysta z Auschwitz (2024) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Druhá šanca (2022) (serial)
Róbert Sipos
Najlepsze seriale:
Čas nádejí (2024) (serial)
Priznanie (2022) (serial)
Nemocnica (2021) (serial)
Vladislav Plevčík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tatuażysta z Auschwitz (2024) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Zwycięzca (2023) (serial)
Ján Dobrík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Klamstvo (2023) (serial)
Červené pásky (2020) (serial)
Juraj Hrčka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hniezdo (2020) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Peter Ondrejička
Słowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Vdova (2014) (serial)
Viktória Jurištová
Słowacja
Najlepsze seriale:
Čas nádejí (2024) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Samuel Šimko
Najlepsze seriale:
Za sklom (2016) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Pán profesor (2020) (serial)
Viktória Sekerášová
Najlepsze seriale:
Čas nádejí (2024) (serial)