Reżyseria:
Vojtěch MoravecZdjęcia:
Martin ŠtěpánekMuzyka:
Petr MalásekObsada:
Matěj Hádek, Sandra Nováková, Marek Adamczyk, Filip Tomsa, Šárka Krausová, Václav Vydra nejml., Igor Chmela, Petr Buchta, Petr Lněnička, Mikuláš Moravec (więcej)Odcinki(8)
-
Pod hladinou (E01)
-
Voda (E02)
-
Válka rybářů (E03)
-
Závod s časem (E04)
-
Chladnokrevně (E05)
-
Hejl (E06)
-
Ve tmě (E07)
-
Na hladinu (E08)
Obsada
Matěj Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Układ (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Sandra Nováková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Marek Adamczyk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Filip Tomsa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ďáblova lest (2009) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Šárka Krausová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Václav Vydra nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Petr Buchta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Petr Lněnička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Mikuláš Moravec
Najlepsze seriale:
Pod hladinou (2023) (serial)
Zdeněk Velen
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Martin Sobotka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Jana Stryková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Maski szpiega (2014) (serial)
Zdeněk Rohlíček
Czechosłowacja
Lenka Zahradnická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Cyril Dobrý
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Zrádci (2020) (serial) - aktor, m.a.
Ivan Sochor
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Barbora Zychová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)
Otto Rošetzký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Furia (2016) (serial)
Anna Kulovaná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ztracená brána (2012) (serial)
Oběti (1999) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)