Reżyseria:
David OndříčekZdjęcia:
David HofmannMuzyka:
Beata HlavenkováObsada:
Oskar Hes, Vojtěch Vodochodský, Gabriela Heclová, Jan Jankovský, Kristýna Ryška, Kryštof Mucha, Denis Šafařík, Jan Nedbal, Judit Pecháček, Petr Forman, Vojtěch Vondráček, Jan Hájek (więcej)Odcinki(3)
Obsada
Oskar Hes
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Vojtěch Vodochodský
Czechy
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Gabriela Heclová
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Jan Jankovský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Kristýna Ryška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Kryštof Mucha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Denis Šafařík
Czechy
Najlepsze seriale:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Polda (2016) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Jan Nedbal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Podezření (2022) (serial)
Informator (2020) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Judit Pecháček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Tajné životy (2014) (serial)
Petr Forman
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Dune (2000) (serial)
Vojtěch Vondráček
Czechy
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Božena (2021) (serial)
Jan Hájek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Jana Pidrmanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Jiří Zeman
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Jaroslav Plesl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Halka Jeřábek Třešňáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Samuel Toman
Czechy
Najlepsze seriale:
Pět let (2022) (serial)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Ronald Prokeš
Najlepsze seriale:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Na tropie prawdy (2014) (serial)
Tomáš Čapek
Czechy
Najlepsze seriale:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Jan Staněk
Najlepsze seriale:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serial)