Odcinki(52)
-
Mája no tandžó (S01E01)
-
Jume no aru čikai (S01E02)
-
Hikari no Naka e (S01E03)
-
Furusato o Ato ni (S01E04)
-
Bara ni wa toge to micu ga aru (S01E05)
-
Tonbo no Schnook (S01E06)
-
Iebae no Pook (S01E07)
-
Kumo to Komoriuta (S01E08)
-
Amejadori (S01E09)
-
Sudači no ši (S01E10)
-
Mimizu wa Mimizu (S01E11)
-
Maigo Sawagi (S01E12)
-
Ari ni Natta Willie (S01E13)
-
Hasami muši no kazoku (S01E14)
-
Mája no jakusoku (S01E15)
-
Phillip no Inu Pinch (S01E16)
-
100 no kokoro to 100 no aši (S01E17)
-
Amegaeru no šippai (S01E18)
-
Kaze o Sakete (S01E19)
-
Cuči no naka no nakamatači (S01E20)
-
Komatta obásan (S01E21)
-
Mája no ičiniči taičó (S01E22)
-
Tobe! Phillip (S01E23)
-
Semi no Uta (S01E24)
-
Ari no Ko 6 Ban (S01E25)
-
Kórogi no melody (S01E26)
-
Inočigake no tabi (S01E27)
-
Nisemono ni gojóšin (S01E28)
-
Inago ga jatte kuru (S01E29)
-
Mája no onegai (S01E30)
Obsada
Takuzō Kamiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mirai šónen Conan (1978) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Ryūji Saikachi
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Mie Azuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Ryūsuke Shiomi
Japonia
Najlepsze seriale:
Akage no Anne (1979) (serial)
Lupin sansei (1971) (serial)
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Junko Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Akage no Anne (1979) (serial)
Gokudó-kun man'júki (1999) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Fuyumi Shiraishi
Chiny
Najlepsze seriale:
Ničidžó (2011) (serial) - narrator
City Hunter (1987) (serial)
Kidó senši Gundam (1979) (serial)
Setsuo Wakui
Japonia
Najlepsze seriale:
Čísana viking Vickie (1974) (serial)
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Tarō Sagami
Japonia
Najlepsze seriale:
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Miina Tominaga
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Full moon o sagašite (2002) (serial)
Yoshiko Matsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Darker than Black: Kuro no keijakuša (2007) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Keiko Yamamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Candy Candy (1976) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Nerima Daikon Brothers (2006) (serial)
Helga Anders
Austria
Najlepsze seriale:
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Walter Reichelt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Charlotte Kerr
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (serial)
Arsène Lupin (1971) (serial)
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Gusti Kreissl
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Richard M Dumont
Najlepsze seriale:
The What a Cartoon Show (1995) (serial)
David el gnomo (1985) (serial)
Tripping the Rift (2004) (serial)
Henk Uterwijk
Holandia
Najlepsze seriale:
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hans Hoekman
Holandia
Najlepsze seriale:
Pszczółka Maja (1975) (serial)
Bruno W. Pantel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Der Bastard (1989) (serial)
Alps no šódžo Heidi (1974) (serial)
Pszczółka Maja (1975) (serial)