Kobra - Oddział specjalny - Season 15 (2010) (seria)
Reżyseria:
Franco TozzaScenariusz:
Jürgen MatthäiObsada:
Erdogan Atalay, Tom Beck, Jana Klinge, Francis Fulton-Smith, Paul Faßnacht, Katja Woywood, Gottfried Vollmer, Dietmar Huhn, Daniela Wutte, Niels Kurvin, Anna Angelina Wolfers, Gabriel Merz (więcej)Obsada
Erdogan Atalay
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Stuttgart (2009) (serial)
Der Clown (1998) (serial)
Tom Beck
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
You Are Wanted (2017) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Jana Klinge
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Francis Fulton-Smith
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Blackout (2021) (serial)
Oktoberfest: Piwo i krew (2020) (serial)
Bella Germania (2019) (serial)
Paul Faßnacht
Niemcy
Najlepsze seriale:
Die Wölfe (2009) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Katja Woywood
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
Gottfried Vollmer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Dietmar Huhn
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Daniela Wutte
Niemcy
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Countdown - Die Jagd beginnt (2010) (serial)
Niels Kurvin
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Anna Angelina Wolfers
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Sturm der Liebe (2005) (serial)
Gabriel Merz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Anya Hoffmann
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Balko (1995) (serial)
Kilian Schüler
Najlepsze seriale:
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Stuttgart (2009) (serial)
Andreas Grusinski
Rosja
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Tim Reingruber
Austria
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Harald Redmer
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SK Kölsch (1999) (serial)
Küstenwache (1997) (serial)