Kobra - Oddział specjalny - Season 16 (2011) (seria)
Scenariusz:
Ralf RulandZdjęcia:
Tobias SchmidtMuzyka:
Daniel FreundliebObsada:
Erdogan Atalay, Tom Beck, Dorka Gryllus, Oliver Pocher, Katja Woywood, Dietmar Huhn, Daniela Wutte, Michael Roll, Katrin Heß, Michael Abendroth, Armin Dallapiccola, Ulas Kilic, Özgür Karadeniz (więcej)Obsada
Erdogan Atalay
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Stuttgart (2009) (serial)
Der Clown (1998) (serial)
Tom Beck
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
You Are Wanted (2017) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Dorka Gryllus
Węgry
Najlepsze seriale:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Útěk do Budína (2003) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Oliver Pocher
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Katja Woywood
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
Dietmar Huhn
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Daniela Wutte
Niemcy
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Countdown - Die Jagd beginnt (2010) (serial)
Michael Roll
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Katrin Heß
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Hubert und Staller (2011) (serial)
Michael Abendroth
Austria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Post Mortem (2007) (serial)
Armin Dallapiccola
Austria
Najlepsze seriale:
M - Miasto szuka mordercy (2019) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Ulas Kilic
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
4 Blocks (2017) (serial)
Stacja Berlin (2016) (serial)
Tajniacy (2002) (serial)
Özgür Karadeniz
Turcja
Najlepsze seriale:
Berlińskie psy (2018) (serial)
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Gryf (2023) (serial)
Tesha Moon Krieg
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Stuttgart (2009) (serial)
Richard Barenberg
Indonezja
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Vasilis Spiliopoulos
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Dino Nolting
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Maria Mittler
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)