Odcinki(22)
-
Shotgun (S02E01)
-
Ausgesetzt (S02E02)
-
Kaltblütig (S02E03)
-
Notlandung (S02E04)
-
Das Attentat (S02E05)
-
Die verlorene Tochter (S02E06)
-
Rache ist süss (S02E07)
-
Bremsversagen (S02E08)
-
Crash (S02E09)
-
Kindersorgen (S02E10)
-
Generalprobe (S02E11)
-
Raubritter (S02E12)
-
Volleystop (S02E13)
-
Schlag zu (S02E14)
-
Sonnenkinder (S02E15)
-
Zwischen den Fronten (S02E16)
-
Faule Äpfel (S02E17)
-
Kurze Rast (S02E18)
-
Gift (S02E19)
-
Tödlicher Ruhm (S02E20)
-
Schnäppchenjäger (S02E21)
-
Leichenwagen (S02E22)
Obsada
Douglas Welbat
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Balko (1995) (serial)
Frank Leo Schröder
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Monika Guthmann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Ronald Nitschke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Franziska Petri
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Alexandra Losito
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Alexandra Finder
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Murat Karaalioglu
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Rainer Friedrichsen
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
Adelheid und ihre Mörder (1993) (serial)
Carina N. Wiese
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Dark (2017) (serial)
Deutschland (2015) (serial)
Deutschland 86 (2018) (serial)
Thomas Schmuckert
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Vladimir Weigl
Rumunia
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Detlef Bierstedt
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Archiv des Todes (1980) (serial)
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) (2019) (serial)
Miriam Horwitz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Wilfried Hochholdinger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Speer und er (2005) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Michael Kind
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Robert Viktor Minich
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Nicht von schlechten Eltern (1993) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Andreas Schmidt-Schaller
Niemcy
Najlepsze seriale:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (serial)
The Bill (1984) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Manfred Andrae
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Joseph Balsamo (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Andreas Arnstedt
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)