Serie(27) / Odcinki(381)
-
Season 1 (1996) - 9 odcinków
-
Season 2 (1997) - 22 odcinków
-
Season 3 (1998) - 16 odcinków
-
Season 4 (1999) - 16 odcinków
-
Season 5 (2001) - 17 odcinków
-
Season 6 (2002) - 17 odcinków
-
Season 7 (2003) - 13 odcinków
-
Season 8 (2004) - 15 odcinków
-
Season 9 (2005) - 16 odcinków
-
Season 10 (2006) - 16 odcinków
-
Season 11 (2007) - 11 odcinków
-
Season 12 (2007) - 11 odcinków
-
Season 13 (2008) - 15 odcinków
-
Season 14 (2009) - 15 odcinków
-
Season 15 (2010) - 14 odcinków
-
Season 16 (2011) - 15 odcinków
-
Season 17 (2012) - 15 odcinków
-
Season 18 (2013) - 14 odcinków
-
Season 19 (2014) - 15 odcinków
-
Season 20 (2015) - 16 odcinków
-
Season 21 (2016) - 12 odcinków
-
Season 22 (2017) - 13 odcinków
-
Season 23 (2017) - 13 odcinków
-
Season 24 (2018) - 18 odcinków
-
Season 25 (2019) - 10 odcinków
-
Season 26 (2020) - 14 odcinków
-
Season 27 (2022) - 3 odcinków
Obsada
Juri Padel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Gambit królowej (2020) (serial)
Das Haus der Träume (2022) (serial)
Gladbeck (2018) (serial)
Thomas Pohn
Austria
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Donau (2005) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Karl Heinz Maslo
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Wolffs Revier (1992) (serial)
Dino Nolting
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Mirjam Köfer
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Wolfgang Riehm
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Hans Lobitz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (serial) - m.a.
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Philipp Seiser
Najlepsze seriale:
Anna (1987) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Michael Schernthaner
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Briefe von Felix - Ein Hase auf Weltreise (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Murat Karaalioglu
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Indira Weis
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Fernanda Brandão
Brazylia
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Das Traumhotel (2004) (serial)
Gert Schaefer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Volkmar Witt
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
GSG 9 (2007) (serial)
Michael-Joachim Heiss
Austria
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Zodiak - Der Horoskop-Mörder (2007) (serial)
SOKO Donau (2005) (serial)
Kim Kuebler
Najlepsze seriale:
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Dirk Wäger
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Unser Charly (1995) (serial)
Gunnar Teuber
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Erich Bar
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Anette Daugardt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)