Niemcy,
(2020–2021), 10 h 30 min
(Liczba minut: 45 min)
Scenariusz:
Andreas Brune, Sven Frauenhoff, Andreas Knop, Boris von Sychowski, Sabrina Rössel (więcej)Obsada:
Erdogan Atalay, Pia Stutzenstein, Patrick Kalupa, Christopher Patten, Gizem Emre, Nicolas Wolf, Özay Fecht, Marlene Burow, Marcello De Nardo, Matthias Komm, Leonard Rosik, Marc Fischer (więcej)Odcinki(14)
-
Der Neue (S26E01)
-
Die ganze Wahrheit (S26E02)
-
Schöne neue Welt (S26E03)
-
Kollision (S26E04)
-
Abgründe (S26E05)
-
Ein langer Weg (S26E06)
-
Erbarmungslos (S26E07)
-
Stiller Schmerz (S26E08)
-
Identität (S26E09)
-
Abflug (S26E10)
-
Völlig schmerzfrei (S26E11)
-
Innerer Feind (S26E12)
-
Das Team (1) (S26E13)
-
Das Team (2) (S26E14)
Obsada
Thomas Heuser
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Rahel Jungle
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Alexander Hänisch
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Yasmina Djaballah
Algieria
Najlepsze seriale:
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Johanna Hens
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Tierärztin Dr. Mertens (2006) (serial)
Doktor z alpejskiej wioski (2008) (serial)
Brigitte Zeh
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Laurenz Laufenberg
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Folker Banik
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Katrin Wolter
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Julia Grafflage
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Die Sitte (2003) (serial)
Samir Fuchs
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Biuro szpiegów (2015) (serial)
Homeland (2011) (serial)
4 Blocks (2017) (serial)
Patricia Meeden
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Charité (2017) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Steffen Münster
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Stromberg (2004) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Surho Sugaipov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Biuro szpiegów (2015) (serial)
Totems (2022) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Inga Birkenfeld
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Jan Henrik Stahlberg
Najlepsze seriale:
4 Blocks (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Juri Rother
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Nyamandi Adrian
Najlepsze seriale:
Plemiona Europy (2021) (serial)
Hvide sande (2021) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Sina Tkotsch
Niemcy
Najlepsze seriale:
Familie Braun (2016) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Nils Hohenhövel
Niemcy