Odcinki(14)
-
Auferstehung (S18E01)
-
Vergeltung (S18E02)
-
Die Nachtreporterin (S18E03)
-
Die kleine Prinzessin (S18E04)
-
Wilde Tiere (S18E05)
-
Das große Comeback (S18E06)
-
Einsame Entscheidung (S18E07)
-
Revolution (S18E08)
-
Die Geisel (S18E09)
-
Wettkampf (S18E10)
-
Familienfest (S18E11)
-
Lackschäden (S18E12)
-
1983 (S18E13)
-
Tote kehren nicht zurück (S18E14)
Obsada
Ricarda Zimmerer
Niemcy
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Kerstin Thielemann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Katrin Heß
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Hubert und Staller (2011) (serial)
Karin Hanczewski
Najlepsze seriale:
Der Tatortreiniger (2011) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Nick Dong-Sik
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Marco Polo (2014) (serial)
Stacja Berlin (2016) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Kevin Fang
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Ronald Nitschke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Christian Feist
Niemcy
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Yung Ngo
Niemcy
Najlepsze seriale:
Berlińskie psy (2018) (serial)
Zwerbowany (2022) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Marc Ben Puch
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Bitwa o ciężką wodę (2015) (serial)
Knallerfrauen (2011) (serial)
Barbarzyńcy (2020) (serial)
Carl Achleitner
Austria
Najlepsze seriale:
Mój kumpel duch (2013) (serial)
Prawdziwa historia rodu Borgiów (2011) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Moritz Führmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) (2019) (serial)
Charité (2017) (serial)
Einstein (2015) (serial)
Bert Böhlitz
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Paula Schramm
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Hendrik Duryn
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Przekraczając granice (2013) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Anna Julia Antonucci
Portugalia
Najlepsze seriale:
Mój kumpel duch (2013) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Valerie Niehaus
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Przekraczając granice (2013) (serial)
Peer Kusmagk
Niemcy
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Sabine Vitua
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Ein Tisch in der Provence (2020) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Jochen Wigand
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)