Czechy,
2023, 13 h 11 min
(Liczba minut: 56–71 min)
Zdjęcia:
Asen ŠopovMuzyka:
Juraj DobrakovObsada:
David Novotný, Leoš Noha, Judit Pecháček, Filip Březina, Pavla Beretová, Jitka Schneiderová, Martin Myšička, Tereza Brodská, Miroslav Táborský (więcej)Odcinki(13)
-
Slunovrat (E01)
-
Statek (E02)
-
Anděl v laguně (E03)
-
Únos (E04)
-
Černé světlo (E05)
-
Kvadratura muže (E06)
-
Kniha hříchů (E07)
-
Oběšenec (E08)
-
Údolí smrti (E09)
-
Smrt hoteliéra (E10)
-
Zelená horečka (E11)
-
40 růží (E12)
-
Žeton (E13)
Obsada
Vojtěch Duřt
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Rostislav Trtík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Radek Galaš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Josef Vrána
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Radana Matějčková
Najlepsze seriale:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Kateřina Seidlová-Hrušková
Najlepsze seriale:
Bakaláři (1972) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Hana Strnadová
Najlepsze seriale:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Zrádci (2020) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Leo Nikolaev
Najlepsze seriale:
Proč bychom se netopili (2009) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Boris Rek
Najlepsze seriale:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Tomáš Lněnička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Poldové a nemluvně (2020) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Petr Reif
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Lukáš Jurek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Totems (2022) (serial)
Dokonalý svět (2010) (serial)
Martin Dobíšek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Vojtěch Fišera
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Petr Schel
Najlepsze seriale:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
František Skopal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Ach, ty vraždy! (2010) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Lukáš Sýkora
Najlepsze seriale:
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Adrian Jastraban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Tomáš Hanák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Naděžda Husáková
Najlepsze seriale:
Doktor Martin (2015) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)