Reżyseria:
Michael ČechZdjęcia:
Jozef HalászWykonawca:
Ondřej Sokol (prezenter), Dagmar Jandová, Aleš Háma, Ester Geislerová, Jakub Prachař, David Svoboda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel (więcej)Występują
Matěj Ruppert
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Pupendo (2003)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Vojtěch Kotek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2012) (nagranie teatralne)
Vlny (2024)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Jan Rosák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Radúz a Mahulena (1970)
Hodina modrých slonů (1971)
„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)
Martina Randová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Tři sestry (2010) (nagranie teatralne)
Sekrety (2007)
Martin Kraus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Kanadská noc (2008) (film telewizyjny)
Martin Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Šťastlivec Sulla (1991) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tatiana Dyková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Samotni (2000)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Jakub Kohák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Vavřinec Hradilek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zátopek (2021)
Tenkrát v ráji (2016)
Marek Taclík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekielna kopalnia (2018) (film telewizyjny)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Dana Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dym (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (nagranie teatralne)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Leona Machálková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Bigbeatowe lato (1993)
Klára Issová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Kabaret Caligula - PanzerFaust (2018) (nagranie teatralne)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Josef Maršálek
Czechosłowacja
Halina Pawlowská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - przewodnik
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Janek Ledecký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Hity 89 (1989) (koncert)
Michaela Maurerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (film telewizyjny)
Lukáš Pavlásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Dowód osobisty (2010)
Korunní princ (2015) (film telewizyjny)
Igor Chmela
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jitka Ježková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Cudowne lata pod psem (1997)
iMucha Show (2022) (nagranie teatralne) - narrator