The Newsreader - Season 2 (2023) (seria)
Twórcy:
Michael LucasReżyseria:
Emma FreemanScenariusz:
Michael LucasZdjęcia:
Earle DresnerMuzyka:
Cornel WilczekObsada:
Anna Torv, Sam Reid, Chai Hansen, Stephen Peacocke, Maria Angelico, Maude Davey, Michelle Lim Davidson, Chum Ehelepola, Robert Taylor, Marg Downey, William McInnes, Philippa Northeast (więcej)Opisy(1)
To największe wydarzenie telewizyjne roku, obejmujące pełną rekonstrukcję pierwszej floty płynącej do portu w Sydney, ceremonie królewskie... i jeden z największych protestów, jakie kiedykolwiek widziano w Australii. (Viaplay)
Obsada
Anna Torv
Australia
Najlepsze seriale:
Mindhunter (2017) (serial)
CollegeHumor Originals (2006) (serial)
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Sam Reid
Australia
Najlepsze seriale:
Endeavour (2012) (serial)
Hatfields & McCoys: Wojna klanów (2012) (serial)
Morderca z Whitechapel (2009) (serial)
Chai Hansen
Tajlandia
Najlepsze seriale:
100 (2014) (serial)
Nocne niebo (2022) (serial)
Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) (serial)
Stephen Peacocke
Australia
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Wanted (2016) (serial)
Home and Away (1988) (serial)
Maria Angelico
Najlepsze seriale:
Wentworth. Więzienie dla kobiet (2013) (serial)
Bezpaństwowcy (2020) (serial)
Glitch (2015) (serial)
Maude Davey
Najlepsze seriale:
Summer Heights High (2007) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Pozostawieni (2014) (serial)
Michelle Lim Davidson
Najlepsze seriale:
Tajemnice Laketop (2013) (serial)
Patolog (2018) (serial)
Chum Ehelepola
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Kości (2005) (serial)
Sea Patrol (2007) (serial)
Robert Taylor
Australia
Najlepsze seriale:
Brotherhood of the Rose (1989) (serial)
Longmire (2012) (serial)
Wolf Creek (2016) (serial)
Marg Downey
Australia
Najlepsze seriale:
Fisk (2021) (serial)
Tajemnice Laketop (2013) (serial)
The Silver Brumby (1998) (serial)
William McInnes
Australia
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
SeaChange (1998) (serial)
Animated Tales of the World (2000) (serial)
Philippa Northeast
Australia
Najlepsze seriale:
Home and Away (1988) (serial)
Rory Fleck Byrne
Irlandia
Najlepsze seriale:
This Is Going to Hurt (2022) (serial)
Grantchester (2014) (serial)
Death in Paradise (2011) (serial)
Daniel Gillies
Kanada
Najlepsze seriale:
Into the West (2005) (serial)
SEAL Team (2017) (serial) - aktor, m.a.
The Originals (2013) (serial)
Nick Simpson-Deeks
Najlepsze seriale:
Deadloch (2023) (serial)
Dan Spielman
Australia
Najlepsze seriale:
The Code (2014) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Deep Water (2016) (serial)
Jane Harber
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
The Elegant Gentleman's Guide to Knife Fighting (2013) (serial)
Queenie van de Zandt
Australia
Najlepsze seriale:
Akademia tańca (2010) (serial)
All Saints (1998) (serial)